Tworzeie stron internetowych Progon

O firmie

Jesteśmy firmą działającą w zakresie usług informatycznych, skupioną wokół programowania. Pracujemy zarówno dla klienta krajowego, jak i zagranicznego. Jako specjaliści z branży, kreujemy nowe systemy i ulepszamy stare. Jesteśmy po to, by dopasować się do potrzeb klienta. Stawiamy na funkcjonalność i innowacyjność. Nasze projekty, to gwarancja trwałego i sprawnego użytkowania. Odpowiadamy na zapotrzebowanie firm i organizacji względem systemów i procesów technologicznych, niezbędnych do administracji struktur wewnętrznych i zewnętrznych firm.

Nasze wartości

  • Profesjonalna obsługa
  • Innowacyjność działań
  • Szybkość
  • Wysoka jakość usług
  • Dopasowanie do potrzeb
  • Optymalne koszta
  • Kompleksowość obsługi
  • Najwyższej jakości zaplecze techniczne

Co robimy

Programy i aplikacje dedykowane

Starając się w pełni wniknąć w umysł klienta i w sposób kompleksowy zrealizować jego potrzeby, świadczymy usługi tworzenia i pisania programów dedykowanych.

Aplikacje desktopowe

Aplikacje desktopowe, czyli tzw. programy okienkowe uruchamiane są na komputerze użytkownika. Z racji swojej specyfiki posiadają stały dostęp do urządzeń, funkcji i oprogramowań zewnętrznych.

Apliacje mobilne

Wykraczając poza ramy wymagań, jakie stawiają nowe technologie, działamy również w obszarze treści i narzędzi mobilnych. Tworząc programy, opieramy się na systemach i zasadach działania telefonii komórkowej.

Aplikacje webowe

Opracowujemy aplikacje i rozwiązania funkcjonujące w szeroko rozumianych social mediach. Służą one, jako kanał komunikacji i są narzędziem marketingowym, którym mogą posługiwać się firmy.

Projektowanie stron internetowych

Usługa projektowania strony internetowej to kompleksowe tworzenie serwisu, dopasowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa.

Sklepy on-line

Większość firm sprzedających swoje produkty posiadają sklepy w wersji online. Tego typu zakupy ułatwiają konsumentom kontakt z markom. To jedno z najbardziej popularnych rozwiązań e-commerce.

Oprogramowanie tworzone przez profesjonalistów

Tworzymy rozwiązania dla Twoich potrzeb.

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.