Tworzenie, projektowanie stron internetowych Warszawa

Projektowanie stron internetowych

Usługa projektowania strony internetowej to kompleksowe tworzenie serwisu, dopasowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa.

Rozpoczynając pracę z klientem najważniejszym jest zrozumienie jego celów, charakteru prowadzonej działalności i specyfiki jej organizacji. Mając na uwadze profil danej firmy, można przystąpić do doboru narzędzi i opcjonalności niezbędnych do sprawnego funkcjonowania biznesu.

Dodatkowo, tworzymy aplikacje wspomagające funkcjonujące już strony. Dokonujemy aktualizacji serwisów internetowych i dopasowujemy istniejące strony do nowych standardów i warunków branży.

Projektujemy i dbamy m.in. o:
 • projekt graficzny dopasowany do klienta,
 • kreację graficzną portalu,
 • responsywność stworzonej strony,
 • przygotowanie sklepu internetowego,
 • kodowanie i opracowanie oprogramowania dla strony,
 • systemy zarządzania treścią,
 • umieszczenie strony na serwerze,
 • test i wdrożenie serwisu,
 • aktualizacje.
Strony internetowe

Każda firma potrzebuje reprezentacji w sieci. Tworzenie stron internetowych i pozycjonowanie firmy to nasze zadanie. Pomożemy Ci stworzyć swoje własne www dopasowane do potrzeb i możliwości.

Ważnym aspektem każdej strony internetowej jest jej mobilność. Jest ona podstawą do właściwego funkcjonowania i wyświetlania kontentu na różnego rodzaju wyświetlaczach, monitorach, czy systemach.

Optymalizacja względem wyszukiwarek, czyli poprawne treści, odnośniki do stron wewnętrznych i zewnętrznych i inne elementy pozwalające na poprawne pozycjonowanie.

Systemy zarządzania i możliwość łatwego wprowadzania zmian. Zaopatrzenie strony w platformy zarządzania treścią i grafiką są ważne dla stałego dopasowania się do rynku.

Przygotowanie strony opiera się na:
 • konsultacjach z klientem i opracowaniu ścieżek rozwoju strony i formy prezentacji treści,
 • dobraniu funkcjonalności pozwalających ustalić wykorzystaną technologię,
 • stworzeniu kreacji wizerunku firmy (wraz z jej logotypem i szatą graficzną, domeną),
 • wykreowaniu optymalnego menu z wszelkimi opcjonalnościami i kompatybilnością z narzędziami zewnętrznymi dostępnymi dla użytkownika,
 • stworzeniu projektu graficznego i spójnego layoutu dla wszystkich podstron,
 • wdrożeniu strony,
 • kontakcie z klientem i poprawianiem błędów.
Portale internetowe

Czym różni się portal i serwis internetowy? Ten pierwszy jest bardziej rozbudowanym, posiadającym zwielokrotnioną liczbę zakładek, katalogów, czy baz danych.

Portale internetowe mogą służyć celom biznesowym, jak i stanowić platformę komunikacji. To idealne rozwiązanie dla serwisów informacyjnych i społecznościowych. Portale to zaawansowane technologicznie strony www. Zasięg i sukcesywny wzrost ilości odbiorców, użytkowników i treści napędza i wspomaga jej rozwój.

Do zbudowania dobrego portalu informacyjnego lub społecznościowego potrzebne są: odpowiednia koncepcja, pomysł dobry zespół wykonawczy odpowiednie działania marketingowe ciągły rozwój pod kątem najnowocześniejszych technologii ułatwiających użytkownikom interakcję w portalu.

Sklepy on-line

Większość firm sprzedających swoje produkty posiadają sklepy w wersji online. Tego typu zakupy ułatwiają konsumentom kontakt z markom. To jedno z najbardziej popularnych rozwiązań e-commerce.

Staramy się tworzyć sklepy, które wyróżniają się na tle konkurencji, będąc zarazem przejrzystym zbiorem produktów. Oferujemy pomoc w dodawaniu pozycji sprzedażowych, obsłudze platformy handlowej i komunikacji serwisu z programami zewnętrznymi.

Tworzymy rozwiązania proste w obsłudze. Ich intuicyjność nie wyklucza natomiast jego wielości funkcji. Platforma sprzedażowa integruje sklep z płatnością online, portalami społecznościowymi, kalkulatorem walut, newsletterem, przesyłkami kurierskimi, bankowym systemem ratalnym, czy porównywarką cen. To nie wszystko.

Oprogramowanie tworzone przez profesjonalistów

Tworzymy rozwiązania dla Twoich potrzeb.

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.